کابیمه

بیمه عمر

بیمه عمر کار آفرین

30 درصد سود ، بالاترین پوشش ها در کشور ، صدور آنلاین و لحظه ای بیمه عمر بدون انجام آزمایش

برای دریافت مشاوره رایگان بیمه ای، نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

پوشش امراض خاص

500 میلیون تومان پوشش امراض خاص

پوشش از کار افتادگی

2 میلیارد تومان پوشش از کار افتادگی دائم و کامل ناشی از حادثه یا بیماری

پوشش فوت حادثی

2 میلیارد تومان پوشش فوت حادثی

پوشش فوت طبیعی

2 میلیارد تومان پوشش فوت به هر علت ( در صورت درخواست امکان ارائه پوشش بالاتر نیز وجود دارد)

بیمه عمر کار آفرین

بیمه عمر در ایران توسط شرکت کارآفرین معرفی شده است. بیمه عمر کارآفرین به عنوان اولین محصول universal life در ایران ، به تازگی اقدام به طراحی و ارائه یک محصول ایده آل ، مطابق با نیازهای روز و بدون نیاز به انجام آزمایش های پزشکی در این رشته کرده است . هم اکنون برای اطلاع دقیق از شرایط ویژه این طرح و خدمات احصاری کابیمه درخواست مشاوره دهید .

بیمه عمر کارآفرین  با پوشش های بی نظیر امراض خاص ، نقص عضو و فوت و همچنین سود بسیار جذاب ، جدید ترین محصول بیمه عمر کارآفرین می باشد که برای پاسخ به نیازهای شما عزیزان ارائه می گردد.

 

بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر کارآفرین یک بیمه مالی و حیاتی است که امنیت و آرمش خاطر شما و عزیزانتان را فراهم می کند. بیمه عمر کارآفرین در واقع محافظ مالی افرادی است که تحت پوشش شما قرار دارند و در صورت فوت بیمه گذار با توجه به اندوخته شما به بازماندگانتان غرامت پرداخت می کند. با انتخاب بیمه عمر کارآفرین حتی می توانید برای دریافت مستمری و بازنشستگی علاوه بر حقوق دریافتی پایه نیز اقدام کنید.
به طور کلی بیمه عمر کارآفرین ۲ طرح برای بیمه عمر خود دارد که شامل:
بیمه عمر و اندوخته دار امید و بیمه عمر و سرمایه گذاری است که در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری را با هم بررسی کنیم.

پوشش های بیمه عمر کارآفرین

پوشش فوت

در صورت وقوع فوت به هر علت ، متناسب با حق بیمه پرداختی بیمه گذار ،  تا سقف 2 میلیارد تومان بدون نیاز به مجوز از بیمه مرکزی و بیش تر از این میزان با کسب مجوز از بیمه مرکزی قابل انتخاب است .

پوشش فوت حادثی

1 تا 4 برابر پوشش فوت طبیعی تا سقف مجموع 2 میلیارد تومان بر اثر فوت ناشی از حادثه قابل انتخاب است.

فوت حادثی با صورت جلسه مراجع قضایی تشخیص داده می شود مثل تصادف ، قتل و …

پوشش نقص عضو

و از کار افتادگی ناشی

از حادثه

1 الی 4 برابر پوشش فوت طبیعی تا سقف 2 میلیارد تومان بابت نقص عضو ناشی از حادثه و همچنین از کار افتادگی ناشی از بیماری و یا حادثه. لازم به ذکر است بسیاری از شرکت های بیمه ای از کار افتادگی ناشی از بیماری را تحت پوشش قرار نمی دهند.

پوشش فوت

در صورت وقوع فوت به هر علت ، متناسب با حق بیمه پرداختی بیمه گذار ،  تا سقف 2 میلیارد تومان بدون نیاز به مجوز از بیمه مرکزی و بیش تر از این میزان با کسب مجوز از بیمه مرکزی قابل انتخاب است .

پوشش هزینه پزشکی ناشی

از حادثه

20% سرمایه فوت طبیعی تا سقف 100 میلیون تومان بابت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه قابل انتخاب است.

پوشش مقرری روزانه بستری در

مراکز درمانی مجاز ناشی

از حادثه

سقف این پوشش منحصر به فرد 5 میلیون تومان در روز است و یک پوشش جدید در کشور محسوب می شود.

پوشش خطرات اضافی

بسیاری از خطرات مانند زلزله ، سیل ، آتش فشان ، موتور سیکلت و همچنین ورزش های رزمی و حرفه ای مشمول موارد استثنا بودند که می توانید در بیمه عمر کارآفرین این پوشش ها را نیز دریافت کنید

پوشش امراض خاص

پوشش بی نظیر امراض خاص تا سقف 500 میلیون تومان به صورت سرمایه ای و یکجا 29 دسته بیماری را تحت پوشش قرار داده و خاطر شما عزیزان را بابت ابتلا به بیماری های سخت آسوده می کند .

این امراض عبارتند از : ۱- انفارکتوس قلبی  سکته 2-  سکته مغزی ۳- انواع سرطان ۴- پیوند اعضای اصلی بدن ۵ -جراحی عروق  رونری ۶- قرار دادن فنر در عروق کرونر(استنت) ۷- باز کردن تنگی های عروق کرونر توسط بالن ۸- جراحی دریچه‌های قلب ۹- قرار دادن پیس میکر ۱۰- بیماری‌های نورون‌های  حرکتی  ۱۱- نابینایی کامل ۱۲- ناشنوایی کامل ۱۳- پارکینسون ۱۴- آلزایمر و دمانس ۱۵- نارسایی حاد کلیوی/ دیالیز ۱۶- ام اس ۱۷- کما ۱۸- مننژیت ۱۹- هپاتیت ب ۲۰- هپاتیت سی ۲۱- اچ آی وی/ایدز ۲۲- نارسایی کبد ۲۳- ترمیم دریچه قلبی ۲۴- جراحی آئورت قلب ۲۵- بیماری ماهیچه قلب ۲۶- تومور خوش خیم مغزی ۲۷- آنمی آپلاستیک ۲۸- از دست دادن قدرت تکلم ۲۹- فلجی 30-سوختگی درجه3 31-ترومای شدید سر و مننژیت

طرح برتر بیمه عمر کارآفرین

عمر اندوخته دار امید

بیمه اندوخته‌دار امید شرکت بیمه کارآفرین با تمرکز بر نیازهای بیمه‌ای خانواده، در کنار پوشش متداول فوت، ضمن تمرکز بر نحوه ارائه پوشش امراض خاص، ازکارافتادگی، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی نگاه تازه‌ای به حقوق بیمه‌گذاران عمر دارد.

0
درمان امراض خاص
0
پوشش ازکارافتاگی
0
پوشش فوت طبیعی
0
پوشش فوت حادثی

سرمایه گذاری

حق بیمه پرداختی توسط بیمه گذار پس از کسر هزینه های بیمه گری در حساب اندوخته سرمایه گذاری شده و به آن سود مشارکت تعلق می گیرد . سود هر سال بیمه ای ، سال بعد اعلام میگردد ؛ سود های واریزی بدین شرح است :

شرایط بیمه عمر کارآفرین

تمامی شرکت های بیمه برای طرح های مختلف خود یک سری شرایط و محدودیت وضع کرده اند. بیمه کارآفرین نیز برای اعمال بیشتر عدالت بیمه ای قوانینی را وضع کرده است که با هم مورد بررسی قرار می دهیم:

بیمه عمر کارآفرین برای تمامی افراد از بدو تولد تا سن 69 سالگی صادر می شود.
در صورتی که قصد خرید پوشش خسارت فوت تا سن ۷۰ سالگی را دارید باید تا پیش از ۶۵ سالگی بیمه نامه خود را تهیه کنید و در صورتی که می خواهید پوشش خسارت تا سن ۸۰ سالگی را تهیه کنید باید پیش از ۶۰ سالگی اقدام به خرید این بیمه نامه کنید.
زمان قرار داد بیمه نامه تا ۳۰ سال قابلیت تغییر دارد ولی مستلزم این است که جمع سن بیمه گذار و زمان بیمه عمر از ۷۰ سال بیشتر نشود. با این وجود در صورتی که در ابتدای قرار داد عنوان کنید این امکان را دارید که بیمه عمر را تا پایان عمر خود تمدید کنید.
پوشش حادثه برای افرادی که بین سنین ۴ تا ۱۵ سال دارند برابر سرمایه فوت خواهد بود.
پوشش بیمه تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی کامل بیمه گذار در صورتی تعلق می گیرد که بیمه شده بین ۱۸ تا ۶۵ ساله و شاغل باشد.

مزایای بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر کارآفرین برای هر کدام از طرح های خود مزایا و ویژگی های منحصر به فردی قرار داده است تا بیمه گذاران از طرح های انتخابی رضایت کامل داشته باشند. هر چند که مزایای بیمه عمر کارآفرین بسیار است اما به طور کلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• در این طرح برای بیمه گذاران حساب مخصوصی تعیین می شود.
• از سال دوم بیمه گذار می تواند اندوخته خود را تا 90% ارزش بیمه نامه خود برداشت کند.
• از سال دوم بیمه گذار می تواند بدون نیاز به ضامن تا 90% ارزش بیمه نامه وام دریافت کند.
• بیمه گذار این امکان را دارد که برای جبران اثرات تورم سالانه، حق بیمه و سرمایه بیمه نامه خود را سالانه و با نرخ مشخص تغییر دهد.
• در صورت افزایش سن بیمه گذار، پوشش های بیمه نامه قابلیت بهبود دارند.
• در این طرح افرادی که بین سنین ۱۶ تا ۶۵ سال هستند از آزمایشات پزشکی تا سقف سرمایه فوت ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان معاف هستند.
• از سال دوم بیمه گذار می تواند با توجه به موجودی حساب خود، دریافت یک باره سرمایه را به دریافت مستمری تغییر دهد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت فوت به هر دلیل:

 

هنگامی که فوت به هر دلیل برای بیمه گذار رخ داد و برای دریافت خسارت به مراکز بیمه مراجعه می کنید باید مدارک کاملی را که بیمه از شما می خواهد همراه داشته باشید. از جمله این مدارک می توان به:
1. اصل بیمه نامه عمر شخص فوت شده
2. کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد
3. کپی برابر اصل از تمام صفحات شناسنامه باطل شده بیمه گذار
4. نامه اعلام خسارت توسط افرادی که تحت پوشش بیمه گذار قرار می گیرند.
5. کپی برابر اصل گواهی فوت بیمه گذار
6. کپی برابر اصل جواز دفن بیمه گذار
7. در صورت نیاز ارائه دفترچه های بیمه شخص بیمه گذار
8. در صورتی که کالبد شکافی انجام شده باشد، شرح معاینه جسد و نتیجه گزارش پزشکی قانونی الزامی است.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت فوت به هر دلیل از بیمه عمر کارآفرین

برای دریافت مشاوره رایگان بیمه ای، نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا