کابیمه

خرید بیمه تکمیلی گروهی کارآفرین

بیمه تکمیلی گروهی

بیمه تکمیلی گروهی کارآفرین

بیمه کارآفرین یکی از شرکت‌های توانمند و باسابقه ایرانی است که خدمات زیادی از جمله بیمه تکمیلی گروهی را در اختیار متشریان خود قرار می‌دهد. یکی از تفاوت‌هایی که این شرکت با رقبای خود دارد طرح‌ها و گوناگونی بیمه‌هاست برای مثال این شرکت بیمه تکمیلی را به دو صورت بیمه درمان گروهی و بیمه درمان خانواده ارائه می‌کند و این ویژگی موجب تمایز این شرکت بیمه با رقبای خود شده است.

بیمه درمان تکمیلی گروهی کارآفرین چیست؟

بیمه درمان گروهی نوعی بیمه تکمیلی است که ارگان‌ها، شرکت‌ها و کارگاه‌های بزرگ و کوچک چه دولتی و چه خصوصی می‌توانند از مزایای آن برای کارکنان و کارمندان خود استفاده کنند تا از خدمات بیمه‌ای ویژه تری نسبت به بیمه‌های پایه بهره‌‌مند شوند. این بیمه در واقع هزینه‌هایی را که بابت درمان کارمندان و خانواده‌های آنان است را با توجه به مفاد قراردادی که در ابتدا مورد توافق قرار گرفته، پرداخت می‌کند.

شرایط عمومی و اختصاصی بیمه تکمیلی گروهی کارآفرین

به طور کلی هزینه‌هایی که بیمه درمان تکمیلی گروهی کارآفرین پوشش می‌دهد شامل موارد زیر است:
• جبران هزینه‌های بستری، جراحی‌های عمومی و تخصصی، انواع سنگ شکن‌ها، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب به صورت تخصصی و عمومی در بیمارستان‌ها و مراکز جراحی محدود و day care
• افزایش جبران هزینه‌های اعمال جراحی مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع به جز دیسک ستون فقرات، گامانایف، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه،‌ پیوند مغز استخوان و قلب.
• جبران هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین

• جبران هزینه‌های مربوط به ناباروری شامل جراحی‌های IUI ITSC, ZIFT GIFT، میکرواینجکشن و IVF.
• جبران هزینه‌های پاراکلینیکی نوع اول شامل: سونوگرافی، ماموگرافی،‌ انواع اسکن، انواع سی‌تی‌اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آر‌ آی، اکوکاردیوگرافی، اکواسترس و دانسیتومتری.
• جبران هزینه‌های پاراکلینیکی نوع دوم شامل: تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه، شنوایی سنجی، بینایی سنجی هولترمانیتورینگ قلب و آنژیوگرافی چشم.

• جبران هزینه‌های جراحی‌های سرپایی مانند: ختنه، شکسته بندی، گچ گیری، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بخیه، تخلیه کیست، لیزر درمانی و بیوپسی.
• جبران هزینه‌های آزمایشات پزشکی، پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیک پزشک، انواع رادیوگرافی، نوار قلب و فیزیوتراپی.
• جبران هزینه‌های رفع عیوب انکساری چشم به میزان ۳ دیوپتر یا بیشتر به صلاح‌ دید پزشک معالج.
• جبران هزینه‌های ویزیت، دارو و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری.

• جبران هزینه عینک طبی و لنز تماس طبی.
• جبران هزینه خرید سمعک
• جبران هزینه‌های مربوط به دندان پزشکی.
• جبران هزینه انتقال بیمار با آمبولانس در موارد اورژانس داخل شهری.
• جبران هزینه‌های انتقال بیمار با آمبولانس در موارد اورژانس بین شهری.

بیشتر خدمات پزشکی هزینه‌های بالایی دارند و با بیمه‌های پایه نمی‌توان از پس مخارج پزشکی برآمد. در واقع بیمه درمان تکمیلی گروهی کارآفرین برای جبران این مخارج و بازپرداخت هزینه‌های درمان به کمک افراد می‌آید.

نمایندگی بیمه تکمیلی گروهی

شرایط سنی بیمه درمان تکمیلی گروهی کارآفرین

به طور کلی تمامی افراد کمتر از ۷۰ سال تحت پوشش بیمه تکمیلی گروهی کارآفرین قرار می‌گیرند.
نوزادن بلافاصله پس از تولد تا ۳۰ روز پس از تولد بیمه می‌شوند و بیمه گذار موظف است از تاریخ تولد نوزاد، مشخصات و گواهی غربالگری او را به نمایندگی و یا شعبه بیمه ارسال کند.
آقایانی که در این بازه زمانی ازدواج می‌کنند حداکثر یک ماه زمان دارند که از تاریخ ثبت ازدواج مدارک همسر خود شامل کپی صفحات شناسنامه و برگه پرسش نامه سلامتی را به مراکز  و یا نمایندگی‌ها تحویل دهند، پس از این بازه زمانی پوشش دهی سایر اعضای خانواده و همسر از ابتدای قرارداد بعدی خواهد بود.

در صورتی که هر یک از اعضای خانواده بیمه شده فوت شوند و یا طلاق صورت گیرد، از پوشش بیمه حذف می‌شوند و مزایای بیمه‌ای که مورد استفاده قرار نگرفته‌اند تا پایان سال محاسبه می‌شوند و به حساب بیمه گذار مسترد می‌شود.

در صورتی که بیمه گذار فوت کند و نماینده بیمه گر موافق باشد، حق بیمه توسط خانواده بیمه گذار تا اتمام مدت قرارداد ادامه پیدا می‌کند.
در صورتی که بیمه گذار تا ۵ روز پس از موعد پرداخت اقساط بیمه اقدامی نکند قرارداد بیمه او به حالت تعلیق در می‌آید و در این بازه زمانی نماینده بیمه هیچ تعهدی برای پرداخت هزینه‌ها نخواهد داشت و در صورتی که تا ۱۵ روز پس از موعد پرداخت اقساط اقدامی صورت نگیرد، قرارداد به طور یک طرفه فسخ می شود و حق بیمه قابل بازگشت نخواهد بود.

نحوه دریافت خسارت بیمه تکمیلی گروهی کارآفرین

حداکثر زمانی که شما می توانید نسبت به ثبت و دریافت هزینه های خود اقدام کنید سه ماه است که بابت هزینه های بستری و یا پاراکلینیکی که پیش تر کامل آن را توضیح دادیم می توانید اقدام کنید تا مبالغ به حساب شما بازگردانده شوند. توصیه می کنیم تعهدات بیمه را با دقت مطالعه کنید تا از اتلاف وقت خود در نمایندگی ها جلوگیری کنید. پس از گذشت ۹۰ روز از زمان تاریخ مدارک، بیمه کارآفرین نسبت به پرداخت هزینه ها معذور خواهد بود.

خرید بیمه تکمیلی گروهی کارآفرین

برای خرید بیمه تکمیلی گروهی کارآفرین می توانید به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید. کارشناسان و مشاوران مجموعه کابیمه به صورت کاملا رایگان و تخصصی پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود تا بهترین و مناسب ترین طرح را با توجه به بودجه و نیازهای شما، به شما ارائه دهند.

منبع: بیمه کارآفرین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا