کابیمه

بیمه آتش سوزی کارآفرین

کابیمه نماینده مجاز بیمه کارآفرین، بیمه آتش سوزی کارآفرین را با بهترین قیمت  و بالاترین پوشش ارائه می‌دهد.

معرفی بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی برای جبران خسارت ناشی از آتش سوزی، انفجار، صاعقه و خسارت اضافی مانند سیل، زلزله، طوفان، سقوط هواپیما، ترکیدگی لوله آب، شکست شیشه بر اثر باران و برف زیاد،‌هزینه پاک سازی و… به اموالی که بیمه شده از جمله ساختمان ها، سازه ها و لوازم و محتویات آن ها ایجاد شده است.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، همین حالا نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

واحدهای صنعتی

واحدهای صنعتی به مجموعه هایی گفته می شود که غالبا فعالیت های تولیدی انجام می دهند. واحدهای صنعتی که تحت پوشش بیمه آتش سوزی کارآفرین قرار می گیرند شامل ساختمان ها، ماشین آلات، موجودی کالاها، موجودی مواد اولیه، اثاث و ... در برابر حوادثی مانند آتش سوزی، انفجار، صاعقه و... است.

واحدهای تجاری، اداری، کارگاه ها

مکان هایی که تحت پوشش بیمه آتش سوزی کارآفرین در این دسته قرار می گیرند شامل: انبار، فروشگاه،‌ محل کسب و کار، کارگاه های فعال در حوزه های مختلف مانند صنایع پتروشیمی، خودروسازی، واگن سازی، الکترونیک، لاستیک سازی، صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، چاپ، کاغذ سازی، صنایع چوب، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و... هستند.

واحدهای غیر صنعتی

مانند ساختمان ها، تاسیسات، کالاهای موجود، اثاثیه ثابت و دکوراسیون مراکز تجاری، اداری، خدماتی، آموزشی، بیمارستانی، انبارها،‌ تعمیرگاه ها، آزمایشگاه ها، هتل ها، رستوران ها، فروشگاه ها، واحدهای صنفی، مکان های عمومی و...

واحدهای مسکونی

مانند بناها، اسباب و اثاثیه ساختمان های مسکونی، ویلاها،‌ آپارتمان ها و... بیمه آتش سوزی کارآفرین در صورت بروز خساراتی که در ابتدا قید شده اعم از آتش سوزی، آشوب، بلوا، اعتصاب، دفرمگی ظروف تحت فشار و... خسارات را پرداخت می کند.

بیمه آتش سوزی چیست؟

بیمه آتش سوزی کارآفرین برای منازل مسکونی، تجاری، اداری، ساختمانی، کارخانه ها، تاسیسات، اثاث منزل و… کاربرد دارد و موجب آرامش خاطر بیمه گذار می شود.

بیمه بدنه کارآفرین

مواردی که تحت پوشش بیمه آتش سوزی کارآفرین قرار می گیرند:

پوشش ساختمان و بنا

بیمه آتش سوزی کارآفرین معمولا هزینه های مربوط به تعمیر یا بازسازی ملک بیمه شده را در صورت آسیب یا تخریب عواملی که نام برده شد، می دهد. سقف پرداخت نیز به ارزش ملک هنگام بیمه بستگی دارد که برا اساس عواملی مانند موقعیت مکانی، نوع ساخت و ساز و متراژ ملک تعیین می شود.

پوشش محتویات

منظور از محتویات، اثاث و سایر لوازمی است که در ملک بیمه شده قرار دارد. بیمه آتش سوزی هزینه تعویض یا تعمیر لوازم آسیب دیده یا از بین رفته اموال بیمه شده مانند مبلمان، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، لوازم کارگاهی و سایر لوازم را به طور کامل و طبق قرار داد پرداخت می کند. محدودیت های پرداخت خسارت به عواملی مانند ارزش محتویات بیمه شده و نیز مقدار آن بستگی دارد.

پوشش واحدهای انبار عمومی و اختصاصی

 بیمه کارآفرین این بیمه نامه را به دو صورت سرمایه ثابت و شناور عرضه می کند.

پوشش مسئولیت

بیمه آتش سوزی کارآفرین در طرح تدبیر خود، پوشش های مربوط به مسئولیت را نیز انجام می دهد که از بیمه گذار در مقابل ادعاهای قانونی ناشی از خسارات یا صدمات ناشی از آتش سوزی مانند نقص عضو یا فوت اعضای خانواده بیمه گذار محافظت می کند. محدودیت های پرداخت برای پوشش مسئولیت به شرایط بیمه نامه و بیمه گذار بستگی دارد.

منظور از بیمه آتش سوزی با سرمایه ثابت و شناور چیست؟

بیمه آتش سوزی با مبلغ بیمه شده ثابت:
بر اساس مفاد مندرج در این بیمه نامه، خسارات وارد شده در اثر آتش سوزی و مواردی از این قبیل که پیش تر به آن پرداختیم به صاحب کالا و موجودی انبار به میزان خسارت وارد شده به بیمه گذار نسبت به سالی که بیمه صورت گرفته خواهد بود.

بیمه آتش سوزیی با سرمایه شناور یا اظهارنامه ای:
این بیمه نامه برای پاسخگویی به نیازها و درخواست های صاحبان کالا، تولیدکنندگان و موجودی انبار با میزان سرمایه متغیر ایجاد شده است. در این بیمه نامه، فرد بیمه کننده در ابتدای قرارداد حداکثر موجودی که طی اعتبار بیمه نامه در انبار دارد را بیان می کند و سپس مبلغی تحت عنوان پیش پرداخت واریز می کند. در انتهای هر ماه بیمه گذار باید موجودی واقعی را به صورت کتبی به بیمه اطلاع دهد. هنگام اتمام بیمه نامه، حق بیمه واقعی بر اساس میانگین موجودی هایی که بیمه گذار طی سال اعلام کرده محاسبه و تسویه می گردد.

طرح تدبیر بیمه آتش سوزی کارآفرین چیست؟

بیمه کارآفرین برای تحت پوشش قرار دادن کامل تر حوادث و خطراتی که در اثر عوامل ناشی از آتش سوزی یا زلزله به وجود می آیند، ایجاد شده است. طی مفادی که در این بیمه نامه ذکر شده است، بیمه کارآفرین خسارات مختلفی از جمله هزینه های اضافی زندگی که در حین تعمیر یا بازسازی ملک ایجاد می شود، هزینه اقامت موقت،‌غذا و سایر هزینه های ضروری می باشد.
حوادث تحت پوشش طرح تدبیر کارآفرین
خساراتی که در اثر آتش سوزی ایجاد می شوند: منظور از این عبارت این است که آتش در اثر ترکیب هر ماده ای با اکسیژن ایجاد شود و شعله و حریق را به وجود آورد. در این خسارات مواردی مانند فوت و نقص عضو ناشی از آتش سوزی،انفجار، صاعقه، سیل و سرقت حرز در محل بیمه شده، تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمه بدنه کارآفرین چه شرایطی دارد

طرح تدبیر «الف»


طرح تدبیر بیمه کارآفرین بر اساس میزان و سقف تعهدات به دو طرح مجزا تقسیم می شود که شامل طرح تدبیر الف و ب است. تعهدات و پوشش های طرح الف شامل موارد ذیل است:
 سرمایه ساختمان و تاسیسات (آتش سوزی، انفجار، صاعقه،‌سیل و زلزله) به میزان ۳۰ میلیون تومان.
 سرمایه لوازم و اثاث منزل (آتش سوزی، انفجار، صاعقه، سیل و زلزله) به میزان ۷.۵ میلیون تومان.
 سرمایه لوازم و اثاث منزل تحت پوشش در اثر سرقت با شکست حرز، طبق لیست اثاث منزل که کتبا به بیمه کارآفرین اعلام شده و بیمه آن را تایید کرده است، به میزان ۲.۵ میلیون تومان.
 اجاره هزینه اسکان موقت بیمه گذار ( در اثر آتش سوزی، انفجار، صاعقه،‌سیل و زلزله) به میزان 6 میلیون تومان.
 مسئولیت مدنی بیمه گذار در قبال اشخاص ثالث (آتش سوزی و انفجار) به میزان ۲.۵ میلیون تومان.
 پرداخت خسارت فوت و نقص عضو بیمه گذار و افراد تحت تکفل وی ( در اثر آتش سوزی، انفجار، صاعقه،‌سیل و زلزله در مکان بیمه شده تا ۴ نفر از اعضای خانواده و به میزان ۲.۵ میلیون تومان.
 پرداخت هزینه های پزشکی بیمه گذار و افراد تحت تکفل وی تا سقف ۲۵۰ هزار تومان.

طرح تدبیر«ب»

 

پوشش ها و تعهدات طرح تدبیر«ب» به شرح ذیل است:
 سرمایه ساختمان و تاسیسات (آتش سوزی، انفجار، صاعقه،‌سیل و زلزله) به میزان ۵۰ میلیون تومان.
 سرمایه لوازم و اثاث منزل (آتش سوزی، انفجار، صاعقه، سیل و زلزله) به میزان ۱۰ میلیون تومان.
 سرمایه لوازم و اثاث منزل تحت پوشش در اثر سرقت با شکست حرز، طبق لیست اثاث منزل که کتبا به بیمه کارآفرین اعلام شده و بیمه آن را تایید کرده است، به میزان ۲.۵ میلیون تومان.
 اجاره هزینه اسکان موقت بیمه گذار ( در اثر آتش سوزی، انفجار، صاعقه،‌سیل و زلزله) به میزان 6 میلیون تومان.
 مسئولیت مدنی بیمه گذار در قبال اشخاص ثالث (آتش سوزی و انفجار) به میزان ۲.۵ میلیون تومان.
 پرداخت خسارت فوت و نقص عضو بیمه گذار و افراد تحت تکفل وی ( در اثر آتش سوزی، انفجار، صاعقه،‌سیل و زلزله در مکان بیمه شده تا ۴ نفر از اعضای خانواده و به میزان ۱۰میلیون تومان.
 پرداخت هزینه های پزشکی بیمه گذار و افراد تحت تکفل وی تا سقف ۱ میلیون تومان.

چرا بیمه آتش سوزی را از نمایندگی بیمه کارآفرین محمودی بخریم؟

مجموعه کابیمه به عنوان یک نمایندگی مجاز و معتبر بیمه کارآفرین، پوشش های کامل، جامع و تخصصی ارائه می کند و به دلیل رسیدگی سریع به خسارات و خدمات مشاوره ای دقیق توانسته همواره رضایت بیمه گذاران را کسب کند. با بیمه آتش سوزی کارآفرین، شما می توانید از امول و دارایی های مهم خودتان محافظت کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، همین حالا نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا