کابیمه

بیمه بدنه کارآفرین

کابیمه نماینده مجاز بیمه کارآفرین، بیمه بدنه کارآفرین را با بهترین قیمت  و پوشش ارائه می‌دهد.

بیمه بدنه

بیمه بدنه کارآفرین یکی از محبوب ترین بیمه نامه هایی است که به دلیل افزایش روز افزون قیمت خودرو و قطعات و لوازم جانبی آن همیشه مورد توجه بوده است.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، همین حالا نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

پوشش حوادث

برای خسارت های کلی و جزئی، منظور از حوادث برخورد خودرو با یک جسم ثابت یا متحرک است.

پوشش آتش سوزی

برای خسارت های کلی و جزئی

پوشش سرقت خودرو

پوشش سرقت خودرو برای خسارات کلی و جزئی.

پوشش بلایای طبیعی

در صورتی که خسارت وارد شده به خودروی شما در اثر عواملی مانند سیل، زلزله، آتشفشان، تگرگ، طوفان و گردباد باشد، بیمه بدنه کارآفرین آن را پرداخت می کند.

بیمه بدنه چیست؟

 بیمه بدنه از بدنه خودرو در برابر آسیب های ناشی از تصادفات و یا حوادث و بلایای طبیعی کمک می کند. توجه داشته باشید که بیمه بدنه ماشین یک بیمه نامه مستقل نیست و در کنار آن برای پوشش های بیشتر باید بیمه شخص ثالث کار آفرین نیز داشته باشید.

بیمه بدنه کارآفرین مکمل بیمه شخص ثالث است و فقط برای خودروی راننده کاربرد دارد. بیمه بدنه کارآفرین معمولا هزینه تعمیر یا تعویض قطعات بدنه خودروی شما را که در اثر تصادف، سرقت، آتش سوزی و یا واژگونی وارد شده را تا سقف هزینه معین می پردازد. یکی از مزایای استفاده از بیمه بدنه کارآفرین این است که در صورت تصادفات اگر راننده مقصر نتواند خسارت های وارد شده به ماشین شما را بپردازد، بیمه بدنه کارآفرین خسارت را جبران می کند و بعد از راننده مقصر این خسارت را بازپس می گیرد.

بیمه بدنه کارآفرین

بیمه بدنه کارآفرین چه مواردی را پوشش می دهد؟

بیمه بدنه کارآفرین به دو صورت خسارات را پوشش می دهد که شامل پوشش های اصلی و پوشش های اضافی است. پوشش های اصلی، پوشش پایه هستند با مبلغ معین و در صورتی که بیمه گذار تمایل به پوشش های بیشتری داشته باشد می تواند پوشش های اضافی را نیز انتخاب کند تا بیمه نامه او کامل شود، بدیهی است در صورت انتخاب پوشش های اضافی باید حق بیمه بیشتری نیز بپردازید.

پوشش اصلی:

پوشش مواردی مانند صاعقه، آتش سوزی، انفجار،‌ سرقت کلی برای خودروی شما

پوشش اصلی:

پوشش حوادثی مانند آصا که مخفف خسارت آتش سوزی، صاعقه و انفجار است.

پوشش اضافی:

سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو: در صورتی که لوازم خودرو مانند باتری و سایر لوازم آن مورد سرقت واقع شود و به تایید مراکز قانونی برسد، بیمه کارآفرین خسارت شما را جبران می کند.

پوشش اضافی:

پوشش پاشیدن مواد شیمیایی: در صورتی که مواد شیمیایی خورنده مانند اسید و یا رنگ به خودروی شما پاشیده شود، بیمه بدنه کارآفرین خسارت وارد شده را جبران می کند.

پوشش اضافی:

پوشش شکسته شدن شیشه: در صورتی که شیشه خودروی شما به غیر از حوادثی که تحت پوشش بیمه اصلی بدنه است شکسته شود، بیمه بدنه کارآفرین آن را جبران می کند.

پوشش اضافی:

هزینه ایاب و ذهاب: در صورتی که در اثر خسارت وارد شده، خوردو در مراکز مجاز در حال تعمیر باشد و بیمه گذار نتواند از خودروی خود استفاده کند بیمه کارآفرین به ازای هر روز به عنوان هزینه ایاب و ذهاب مبلغی را به بیمه گذار می پردازد.

   علاوه بر این موارد بیمه بدنه کارآفرین نوسانات قیمت را نیز تحت پوشش قرار می دهد.  در صورتی که ارزش خودروی شما هنگام وقوع حادثه از زمانی که بیمه شده             بیشتر باشد خسارت دریافتی به میزان ارزشی است که در ابتدا قید شده است.

فرانشیز بیمه بدنه کارآفرین چگونه است؟

فرانشیز چیست؟ فرانشیز به میزان هزینه ای گفته می شود که بیمه گذار باید بپردازد. بیمه بدنه کارآفرین میزان فرانشیز متفاوتی برای هر خسارت در نظر گرفته است:

فرانشیز خسارت جزئی در حوادث کلی

خسارت

مبلغ خسارت

خسارت اول 10%

حداقل 50000

خسارت دوم 20%

حداقل 100000

خسارت سوم 30%

حداقل  ۱۵۰۰۰۰

نکته: برای رانندگانی که سابقه رانندگی کمتر از ۳ سال دارند میران فرانشیز بیمه بدنه کارآفرین ۱۰ درصد بیشتر از سایر افراد است.

فرانشیز بیمه بدنه کارآفرین:

فرانشیز خسارت آتش سوزی ۱۰ درصد و مبلغ خسارت حداقل ۵۰.۰۰۰تومان است

فرانشیز خسارت مواد اسیدی و شیمیایی ۲۰ درصد خسارت است.

فرانشیز خسارت شکست شیشه ۲۰ درصد مبلغ خسارت است.

فرانشیز خسارت سرقت کلی و جزئی ۲۰ درصد مبلغ خسارت است.

فرانشیز خسارت ناشی از حوادث به غیر از سرقت ۱۰ درصد مبلغ خسارت است.

فرانشیز خسارت ناشی از تصادفی که شخص بیمه گذار مقصر نباشد و مقصر دیگری وجود نداشته باشد ۵ درصد خسارت پرداختی و حداقل ۲۵.۰۰۰ تومان است.

بیمه بدنه کارآفرین چه شرایطی دارد

فرانشیز بیمه بدنه موتور سیکلت کارآفرین:

فرانشیز بیمه بدنه موتور سیکلت

خسارت

مبلغ خسارت

خسارت اول 10%

حداقل ۱۵۰۰۰

خسارت دوم 20%

حداقل ۳۰۰۰۰

خسارت سوم 30%

حداقل ۵۰۰۰۰

تخفیفات بیمه بدنه کارآفرین:

جریمه دیرکرد بیمه : در صورتی که بیمه گذار به هر دلیل از تاریخ سررسید بیمه نامه، آن را تمدید نکند باید جریمه آن را بپردازد. این جریمه به ازای هر یک روز برابر است با تقسیم حق بیمه کامل خودرو بر تعداد روزهای سال(۳۶۵).

سقف پوشش: بیمه شخص ثالث کارآفرین هم پوشش مالی دارد و هم پوشش جانی. بیمه جانی براساس نرخی که بیمه مرکزی تعیین می کند ثابت است ولی بیمه گذار می تواند در صورت تمایل حق بیمه بیشتری بپردازد تا سقف پوشش مالی بیمه نامه خود را افزایش دهد.

میزان پرداخت خسارت بیمه بدنه کارآفرین:

نکته: اگر بیمه گذار تصادف کند تمامی تخفیف های بیمه نامه وی از بین نمی روند، بلکه این میزان تخفیف ها به صورت پلکانی کاسته می شوند.

تخفیف های بیمه بدنه کارآفرین:

بیمه کارآفرین 4 نوع تخفیف برای این نوع بیمه نامه ارائه می کند که با هم آن ها را بررسی می کنیم.

تخفیف عدم خسارت: در صورتی که بیمه گذار در طول زمان حداقل یکسال از بیمه کارآفرین خسارتی دریافت نکند مشمول این بند می شود و هنگام تمدید بیمه نامه بدنه می تواند از تخفیف برخوردار شود که میزان آن به این ترتیب است:

  • یک سال عدم خسارت: شامل ۲۵٪ تخفیف
  • دو سال عدم خسارت متوالی: شامل ۴۰ ٪ تخفیف
  • سه سال عدم خسارت متوالی: شامل ۵۰٪ تخفیف
  • چهار سال عدم خسارت متوالی: شامل ۶۰٪ تخفیف

تخفیف نقدی هنگام خرید: در صورتی که بیمه گذار بیمه نامه بدنه کارآفرین را به صورت کامل پرداخت کند شامل این بند تخفیف می شود. لازم به ذکر است که در صورت پرداخت به صورت اقساطی مشمول این بند نمی شوید.

 

تخفیف های گروهی: در صورتی که به صورت گروهی بیمه بدنه کارآفرین را خریداری نمایید شامل تخفیف گروهی می شوید.

تخفیف های مناسبتی: بیمه کارآفرین در طی سال در مناسبت هایی مانند اعیاد و یا روزهای خاص، تخفیفات متفاوتی را برای این بیمه نامه می گذارد. در صورتی که خرید و یا تمدید بیمه نامه شما مصادف با این روزها باشد شامل این تخفیفات می شوید.

 

نکته: بیمه بدنه کارآفرین پوشش شکست شیشه و پاشیده شدن مواد شیمیایی و خورنده را به صورت هدیه و بدون پرداخت هزینه اضافی برای بیمه گذاران اعمال می کند.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، همین حالا نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا